• Неодамнешно
olfa Копче дупка машина со виде ножот и ratchet-заклучување комунални нож (CS-5) OLFA 217B/CS-5
zoom_in

olfa Копче дупка машина со виде ножот и ratchet-заклучување комунални нож (CS-5) OLFA 217B/CS-5

DEN 1824.00

Количина на стоки
check Тековен

olfa Копче дупка машина со виде ножот и ratchet-заклучување комунални нож (CS-5) OLFA 217 B/CS-5 OLFA
Со овој OLFA® мулти-алатка алатка нож, си добиете комбинација на клучните дупка видов и snap-исклучување на сечилото на нож. Не сте заклучени во една фиксна длабочина со клучните дупка го видел. На ratchet-механизам за заклучување ви дава неограничен сечилото позиции. Snap-исклучување на сечилото на нож има здрав авто-заклучување механизам. Нож има двојно-усовршуваа ножот за супериорна острина и работ на задржување. (CS-5, #1119158)

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI
Материјал:
Челик

Најдобри понуди..