• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дијамант сликарство Крстот бод Diy Дијамант везови Пилешко Слика Градина 40*30 Круг Вежба Дијамант Мозаик Везана Y905
zoom_in

Дијамант сликарство Крстот бод Diy Дијамант везови Пилешко Слика Градина 40*30 Круг Вежба Дијамант Мозаик Везана

DEN 288.00 360.00

Количина на стоки
check Тековен


сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве Молиме
Изберете шаблон Тип : ///// Store Име : SHUOSI Фабрика Продавница
Слика категорија : Полн Круг Diy Дијамант Слики
Плоштад кружни сликарство снабдување трговија на големо
Рамка : Нема Шаблон Тип : Флорални Стил : Европа Форма : Еден Материјал : Смола Употреба : Слики Pasting Област : Целосна Дијамант Облик : Тркалезна Дијаманти Платно Пакување Метод : Валани До Надворешното Пакување : Хартиена Кеса Број на Бои : 30-45 Бренд : Hu Дијамант Везови

Големина:
25x20cm, 40x30cm, 55x40cm, 65x50cm
Бренд Име:
SHUOSI
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди..