• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба мачка смета крст-крои дијамант сликарство везана крстот бод дијамант везови дома декор
zoom_in

Топла Продажба мачка смета крст-крои дијамант сликарство везана крстот бод дијамант везови дома декор

DEN 218.00 336.00

Количина на стоки
check Тековен

Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка).
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Референца пред операцијата чекори. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Доволно смола дијаманти. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување.

Големина:
20*20cm, 60x60cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
KAMY YI
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Фестивал:
Божиќ

Најдобри понуди..