• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вежба Сјајна 5D Diy Дијамант Сликарство Шарени Очи Полн Плоштад Вежба Смола Пејст Везови Шема 3D Крстот Бод Колекции
zoom_in

Вежба Сјајна 5D Diy Дијамант Сликарство Шарени Очи Полн Плоштад Вежба Смола Пејст Везови Шема 3D Крстот Бод

DEN 281.00 360.00

Количина на стоки
check Тековен


Вежба Сјајна 5 D Diy Дијамант Сликарство Шарени Очи Полн Плоштад Вежба Смола Пејст Везови Шема 3 D Крстот Бод Колекции
Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши. Сите димензии се во големина на слика.
Производство Детали
Топла Продажба парче 8 парче парче парче парче парче парче парче 30 парче парче парче парче парче ДОЛАРИ 68 /парче 30 парче
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Големина:
20cm x 20cm, 30cm x 30cm, 40cm x 40cm, 50cm x 50cm, 60cm x 60cm, 25cm x 25cm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Тема:
Картон 5d diy дијамант сликарство
Дијамант форма:
5D полн плоштад Дијамант
Дијамант Област:
Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки:
Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Пакет:
Торба и боја кутија за пакување
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
кодот:
1
Рамка или Готови:
No

Најдобри понуди..