• Неодамнешно
Индустриска Машина за Шиење 60 Presser Нога Поставен за Брат Juki за Мицубиши Nakajima Рекс за Seiko Пејач Siruba Taiko Тојота
zoom_in

Индустриска Машина за Шиење 60 Presser Нога Поставен за Брат Juki за Мицубиши Nakajima Рекс за Seiko Пејач

DEN 3311.04

Количина на стоки
check Тековен

Индустриска машина за шиење presser нога suite 60 видови Flatcar STELL НОЗЕ НОГА
CR1/16 N =1 PSC
CR1/32 N =1 PSC
CR1/8 =1 PSC
CR3/16 =1 PSC
CR1/4 =1 PSC
CL1/16 N =1 PSC
CL/32 N =1 PSC
P36 N =1 PSC
P36 LN =1 PSC
P363 =1 PSC
P360 =1 PSC
P361 =1 PSC
SPK-3 =1 PSC
P127 (P12733) =1 PSC
P50 =1 PSC
P351 =1 PSC
P35 (24983) =1 PSC
P69 RH1/8 =1 PSC
P69 RH3/16 =1 PSC
P69 RH1/4 =1 PSC
P69 LH1 /8 =1 PSC
P69 LH 3/16 =1 PSC
P69 LH 1/4 =1 PSC
S518 =1 PSC
Виткање 1/16 =1 PSC
Curling1/18 =1 PSC
SP-18 B1/18 =1 PSC
SP-18 B3/16 =1 PSC
S537 1/18 (A227)1/18 =1 PSC
S537 3/16 (A227)1/16 =1 PSC
12463 HR ХЛ P810 =1 PSC
12463 HR ХЛ P811 =1 PSC
12463 HR ХЛ P812 =1 PSC
12463 HR ХЛ P813 =1 PSC
12463 HR ХЛ P814 =1 PSC
CR1/16 =1 PSC
CR1/32 =1 PSC
CR1/16 E =1 PSC
CR1/32 E =1 PSC
CR1/8 E =1 PSC
CR3/32 E =1 PSC
CL1/16 =1 PSC
CL1/32 =1 PSC
CL1/16 E =1 PSC
CL1/32 E =1 PSC
CL1/8 E =1 PSC
CL3/32 E =1 PSC
36465 P10 =1 PSC
36465 P11 =1 PSC
36465 P12 =1 PSC
36465 P13 =1 PSC
36465 P14 =1 PSC
36465 P15 =1 PSC
36465 P16 =1 PSC
36465 P18 =1 PSC
601 =1 PSC
604 =1 PSC
МТ-18 =1 PSC
T350 =1 PSC
T350 B =1 PSC
bobbin случај =2 PSC

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI

Најдобри понуди..