• Неодамнешно
DIY комплет Дијамант сликарство був rhinestones дијамант мозаик дијамант везови 5D дијамант сликарство крстот бод beaded везови
zoom_in

DIY комплет Дијамант сликарство був rhinestones дијамант мозаик дијамант везови 5D дијамант сликарство крстот

DEN 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. За Платно : Сите на платно се дизајнирани од страна на нашите вработени професионални дизајнери, дизајни употреба на стандардите за индустријата, богати бои, се чувствуваат силна.Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да плати дополнителни превозот цена.com *Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Aliexpress : 10-60 дена Следење веб страна : не е следење на дополнителни информации во вашата нарачка страница Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор.

Големина:
30*30cm
Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Животните
Реден број:
J-5

Најдобри понуди..