• Намалена цена
  • Неодамнешно
5D Дијамант везови луѓе дијамантски крст бод Комплет кристал круг дијамант поставува unfinish декоративни Diy Дијамант сликарство жена
zoom_in

5D Дијамант везови луѓе дијамантски крст бод Комплет кристал круг дијамант поставува unfinish декоративни Diy

DEN 252.00 483.84

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
DIY дијамант сликарство карактеристика
1. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,
активни размислување, подобрување на самодовербата.
2. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе
хармоничен.
3. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам
трпение, стари лица и деца се соодветни.
4. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.
5. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добра
сака да го споделам.
Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа, ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумна цена

Големина:
20x25cm, 30x40, 40x50, 50x65
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOOYA
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна

Најдобри понуди..