• Намалена цена
  • Неодамнешно
Yumeart 3D Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Елени Реката Плоштадот Вежба Кристал Пејст Занаети Везана Дома Декорација
zoom_in

Yumeart 3D Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Елени Реката Плоштадот Вежба Кристал Пејст Занаети Везана

DEN 287.00 409.44

Количина на стоки
check Тековен

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо.
Yumeart 3 D Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Елени Реката Плоштадот Вежба Кристал Пејст Занаети Везана Дома Декорација
Големина : 20x25,25x30,30x40,35x45,40x50,50x60,60x75c m
Внимание :
Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка.
DIY Дијамант Сликарство Charecteristic
1. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.5,база на мапата со лепило фото хартија.5mm, ако комплексноста,мала големина ќе не многу добро, ако треба larege големина на никакви слики, ве молиме слободно контактирајте со нас
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, големина од 2,5×2. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло.
6 Брза испорака;
7 Комбинирана цел;
8 Најдобри и Навремена Услуга;
9 Гаранција на вашиот 100% задоволство;
10 Голем попуст за голема цел!
За ефектот
Поголем големина се повеќе подобар ефект ! секој дијамант големина 2. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен.
Совети
1. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата.
Дијамант paiting се полу-готови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи ,ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти
Трговија на ГОЛЕМО & DROPSHIPPING се ПРИФАТЛИВИ! Микс Цел е добредојдена!
DIY Дијамант Painiting Мерки на претпазливост
1.

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 35x45cm box packing, 50x50cm box packing, 50x60cm box packing, 60x75cm box packing
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Платно Пакување Метод:
дијамант сликарство
Техника:
Машина За Печатење
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шема:
Дијамант Сликарство Елени Реката
мозаик везови:
Шиење Rhinestones

Најдобри понуди..