• Намалена цена
  • Неодамнешно
Приватна сопствени! Направете Свој Дијамант Сликарство Целосна Вежба Дијамант Кристал Клиент обичај фото дијамант везови ST168
zoom_in

Приватна сопствени! Направете Свој Дијамант Сликарство Целосна Вежба Дијамант Кристал Клиент обичај фото дијамант

DEN 202.00 240.00

Количина на стоки
check Тековен

Приватна сопствени! Направете Свој Дијамант Сликарство Целосна Вежба Дијамант Кристал Клиент обичај фото дијамант везови ST168
Опис на производот -Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Навива пакување за сите големини;) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди . Тоа е најпопуларниот модата ширум светот само да се држи кристал дијаманти за да се заврши вашата слика за домашна декорација,исто така можете да го направите со вашата chinldren или семејството .

Големина:
15X20cm, 20x25cm, 30x35cm, 30x40cm, 40x40cm, 40x50cm, 35x35cm, 40x60cm, 50x60cm, 50x90cm, 60x80cm, 65x85cm, 65x85cm, 25x30cm, other size
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
20-60
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
крстот бод:
Везана
Користи:
дома декорација,подарок,оркестарот
Број на бои:
447 Бои
За Дијаманти:
полн Плоштад Вежба
Производ Categoty:
Вез, Везана
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Недовршениот:
Треба вашата рачно изработени

Најдобри понуди..