• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 BUC LOOPER #203081 ЗА NEWLONG НП-3
zoom_in

1 BUC LOOPER 203081 ЗА NEWLONG НП-3

DEN 530.00 623.52

Количина на стоки
check Тековен

Дел # : 203081 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC LOOPER #203081 ЗА NEWLONG NP-3ⅱ

Бренд Име:
KUNPENG
Материјал:
Челик
Тип:
машина за шиење резервни делови
Употреба:
Домашна употреба

Најдобри понуди..