• Намалена цена
  • Неодамнешно
Целосна Rhinestones 5D Diy Дијамант Сликарство Убаво сладолед Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Подарок Дијамант Мозаик Везана
zoom_in

Целосна Rhinestones 5D Diy Дијамант Сликарство Убаво сладолед Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Подарок Дијамант

DEN 360.00 600.00

Количина на стоки
check Тековен

и дел од човековите да прават други налози. Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детето.
Постојат 447 бои . Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Време На Испорака :
А околу 4-10working дена од UPS-от//Федекс
Б. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.
Целосна Rhinestones 5 D Diy Дијамант Сликарство Убаво сладолед Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Подарок Дијамант Мозаик Везана Везана Уметност Печати (BZ501 J566)
Главната Слика Шоу
Совети : Ние ви препорачуваме да избор големи димензии да се направи ред, како и големината на дијаманти е околу 2,5 мм, па фото големина на повеќе големи, ефектот ќе биде уште подобро
Големини на располагање : ве Молиме изберете
Материјал : Памук и Квадрат дијамант
употреба : diy дијамант слика; дијамант везови сликарство;
Ставките коишто се вклучени :
1.
Платно Галерија
Платно Лепак
Ние ги користиме добар квалитет транспарентен двострано лепливи ленти, лепак нема да успее на -40 степени,ако дијамант заглавени во погрешна позиција,можете да го користите пинцети се сврте надолу и се држи на право место повторно.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Секој дијамант големина : 2. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка
(ресторан не обезбедуваат рамка). Транзит време
може да се разликуваат, особено за време на празникот сезони. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Ние ги користиме Федекс/EMS /CPAM според вашата локација,и ќе добиете на следење на број во рамките на
1-3 дена по породувањето. вежба фабрика ќе се потрошат дел од енергијата да се направи слика посебни дијамант вежба. Референца пред операцијата чекори.

Големина:
20X25CM, 25X35CM, 30X40CM, 40X50CM, 50X65CM, 60X80CM, 70X90CM
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J566

Најдобри понуди..