• Намалена цена
  • Неодамнешно
Retail & трговија на Големо Qulity Антички Злато & Сребрена Квалитет Зголемувачот Monocle лупа Ѓердан За DIY шиење needlewrok
zoom_in

Retail & трговија на Големо Qulity Антички Злато & Сребрена Квалитет Зголемувачот Monocle лупа Ѓердан За DIY

DEN 405.00 430.56

Количина на стоки
check Тековен

Retail & трговија на Големо Qulity Антички Злато & Сребрена Квалитет Зголемувачот Monocle лупа Ѓердан За DIY шиење needlewrok Бесплатен Дар Сега купуваат нашите зголемувачот, слободен jewerly подарок ќе бидат обезбедени од страна на случајни по ваша цел за детали. моден додаток : М-001 Гроздобер Квалитет Monocle Зголемувачот Зголемена очила Ѓердан боја : антички злато содржина : алуминиумски + monocle големина : кол околу 4.8 cm пакување : анти-се тресат кутија + пластична кеса

Употреба:
Шиење
Материјал:
Легура
Тип:
magnifyer

Најдобри понуди..