• Намалена цена
  • Неодамнешно
3D DIY Дијамант Вез,5D Дијамант слика мозаик Принцеза кристал крстот бод,везана,Божиќ украси,подароци ST202
zoom_in

3D DIY Дијамант Вез,5D Дијамант слика мозаик Принцеза кристал крстот бод,везана,Божиќ украси,подароци ST202

DEN 202.00 240.00

Количина на стоки
check Тековен

3 D DIY Дијамант Вез,5 D Дијамант слика мозаик Принцеза кристал крстот бод,везана,Божиќ украси,подароци ST202
Опис на производот -Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Навива пакување за сите големини;) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди . Тоа е најпопуларниот модата ширум светот само да се држи кристал дијаманти за да се заврши вашата слика за домашна декорација,исто така можете да го направите со вашата chinldren или семејството .

Големина:
15X20cm, 20x25cm, 30x35cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x75cm, other size, 25x30cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
20-60
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
крстот бод:
Везана
Користи:
дома декорација,подарок,оркестарот
Број на бои:
447 Бои
За Дијаманти:
полн Плоштад Вежба
Производ Categoty:
Вез, Везана
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Недовршениот:
Треба вашата рачно изработени

Најдобри понуди..