• Намалена цена
  • Неодамнешно
5D Дијамант Сликарство Религија diy Дијамант Мозаик Иконата на Света Марија Инкрустирани Предиво Ткаенина Везана Занаети Дијамантски Крст Бод
zoom_in

5D Дијамант Сликарство Религија diy Дијамант Мозаик Иконата на Света Марија Инкрустирани Предиво Ткаенина Везана

DEN 278.00 408.48

Количина на стоки
check Тековен

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Доволно смола дијаманти. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови.детали за производот 5 D Дијамант Сликарство Религија diy Дијамант Мозаик Иконата на Света Марија Инкрустирани Предиво Ткаенина Везана Занаети Дијамантски Крст Бод
Големина : 20*25cm,30*40cm,35*45см,40*50cm,45*60см
Големини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 35x45cm, 45x60cm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
KUFWKEY
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика платно
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Најдобри понуди..