• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вежба Сјајна DIY 3D Дијамант Сликарство Маслото Нахален Девојка Подарок Сликарство Колекции Везови Cuadros Decoracion
zoom_in

Вежба Сјајна DIY 3D Дијамант Сликарство Маслото Нахален Девојка Подарок Сликарство Колекции Везови Cuadros

DEN 300.00 384.00

Количина на стоки
check Тековен

Вежба Сјајна DIY 3 D Дијамант Сликарство Маслото Нахален Девојка Подарок Сликарство Колекции Везови Cuadros Decoracion
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Алатки:
пластичен послужавник,вежба пенкало,пинцети,HD печатени платно
Дијамант форма:
Плоштад дијамант
дијамант дел:
Полн Плоштад Дијамант Вежба

Најдобри понуди..