• Намалена цена
  • Неодамнешно
BL27P Chiansaw Синџири .404 1.6 mm .063 64dl Полу Длето синџири
zoom_in

BL27P Chiansaw Синџири .404 1.6 mm .063 64dl Полу Длето синџири

DEN 875.00 920.64

Количина на стоки
check Тековен


BL27 P Chiansaw Синџири .404" 1.6 mm .063 64dl Полу Длето синџири
Љубезно ве потсети
Pls не мислам дека должината право на синџири ќе одговараат , pls проверка на теренот и guage ,
Како што 16"инчен 40cm имаат
.325 .050 (1.3 mm) 66dl и 3/8lp .050(1.3 mm) 56dl и 3/8 .058(1.5 мм) 60dl ова три тип
Па ние треба знаете единици (диск линк ) можете да смета на целиот синџири имаат колку се вози линк .се избере вистинскиот .го најде вистинскиот линк
Кога имате било какви прашања во трговскиот процесот на, ве молиме слободно да ме контактира или да ми испрати писмо . Можеби јас може да ви помогне. ако знаете вашиот синџири тип ,на теренот guage и се вози линк (единици) , но не можете да најдете линк ,pls контакт со мене , Ако не знаете синџири тип ,pls кажете ми пила бренд и пила тип и нож(водич бар ) должина нурне линк .ние може да ви даде најде вистинскиот синџири ви треба . Нашите синџири имаат CE, и УЛ Сертификат Па ве Молиме да ја проверите синџир модел во филмот со нас, ако си земе погрешен тип на синџири, ние нема да прифатиме каков било спор
За испраќање на товар изберете брзо се изразат . ако нарачате повеќе од 0.35 килограми (Јужна Кореја, Малезија Singaport Украина) ќе испрати со EUB, Ако цел повеќе од 0.55 килограми (Австрија, Белгија, Швајцарија, Данска, Унгарија Луксембург, Холандија, Италија, Полска, Шведска, Турција, велика Британија, Франција, Норвешка, Израел, Германија, Финска и Мексико, Португалија, Ирска), ние ќе испратиме со EUB На EUB тоа е брзо треба помалку време. Ние понатаму ќе совршен нашите продавници

Структура:
Забот Синџир
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
BL27P
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Функција:
пила делови
линкови:
64DL
Теренот:
.404
guage:
.063 1.6 mm

Најдобри понуди..