• Намалена цена
  • Неодамнешно
Chiansaw Синџири .325 1.5 mm .058 76dl Целосна Длето синџири
zoom_in

Chiansaw Синџири .325 1.5 mm .058 76dl Целосна Длето синџири

DEN 771.00 907.20

Количина на стоки
check Тековен


Chiansaw Синџири .325" 1.5 mm .058 76dl Целосна Длето синџири
За испраќање на товар изберете брзо се изразат . ако нарачате повеќе од 0.35 килограми (Јужна Кореја, Малезија Singaport Украина) ќе испрати со EUB, Ако цел повеќе од 0.55 килограми (Австрија, Белгија, Швајцарија, Данска, Унгарија Луксембург, Холандија, Италија, Полска, Шведска, Турција, велика Британија, Франција, Норвешка, Израел, Германија, Финска и Мексико, Португалија, Ирска), ние ќе испратиме со EUB На EUB тоа е брзо треба помалку време. Ние понатаму ќе совршен нашите продавници

Број На Модел На:
76dl
Материјал:
Легура
Структура:
Забот Синџир
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Функција:
пила делови
линкови:
76dl
Теренот:
.325
guage:
.058 1.5 mm

Најдобри понуди..