• Неодамнешно
RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Исклучете Далечинско Контрола на Пристап на Безжична Вратата Настроената Со Бесплатен Повик на Царот Гулаб 1pcs/loit
zoom_in

RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Исклучете Далечинско Контрола на Пристап на Безжична Вратата Настроената

DEN 1473.60

Количина на стоки
check Тековен

5*4 cm Бруто тежина : 0.Поставете Влезни Пристап - Лесно ограничување на acces. Испорака ќе бидат од Кина Пост Регистрирани Воздух Mai l , Ali Express Стандард Превозот , руски Воздухот , Ruston Економски Воздух Mail , e Packet и други изразат компанија што точка во ред.Постави корисникот број - може да се постави 200 групи на број.Барањето на корисникот број и да го наместите времето за да ја отвори вратата - се задржи чекор со лиценцирање informatio. Едноставно Поставување Speration Многу 1. Пакување Листа : Главната Единица X 1 Прирачник за Корисникот X 1 Пакување Големина : 17*9. Далечинска контрола на ролетни, гаража врати, светла, компјутери, пумпи,заклучува со бесплатен повик,Врата,врата,гаража за контрола на пристап, електронски фан,микробранова печка,клима-клима уред контрола,уличните светилки, соларна енергија, мотор, инвертер, PLC, пумпи, вентилатори и др и друга електрична опрема.Поставување на реле затворање time - наместете го затворање и отворање слободно време.35 kg
ако ви треба GSM Магнет Монтирање на Антена за Главната Единица исто така,ве молиме кликнете на линкот подолу : Постојат и други врата на врата електронска опрема,ако треба,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена.Поставување на телефон контрола реле раселување, SMS испрати дозволи - господар употреба на maste. Штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете во Aliexpress ПОБРЗО,и да даде повратна информација 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.
GSM Портата Настроената Реле Исклучете Далечинско Контрола на Пристап на Безжична Вратата Настроената Со Бесплатен Повик на Царот Гулаб RTU5024 1pcs/многу Слободни уред за контрола на времето, слободно да се постави контрола на број, без мрежи, без повици.Избриши Корисник - ги Брише невалиден numbe.

Тип:
Гаражни Врати Хардвер
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RTU5024
Бренд Име:
Rong Тркалање

Најдобри понуди..