• Намалена цена
  • Неодамнешно
Турбо кертриџ chra Core TD04L 49377-06202 36002369 30650634 8603226 За Volvo PKW XC70 XC90 2.5 Л Т 210HP B5254T2
zoom_in

Турбо кертриџ chra Core TD04L 49377-06202 36002369 30650634 8603226 За Volvo PKW XC70 XC90 2.5 Л Т 210HP B5254T2

DEN 4411.00 4847.52

Количина на стоки
check Тековен

Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол.5 Т Седан 4 D 2004-2008 За VOLVO S60 AWD Седан 4 D 2003 година За VOLVO S80 2.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена. Добар квалитет,прифатлива цена,професионална услуга,брза испорака -Нашите предности. Ние сме професионални турбополнач снабдувачот, да обезбеди висок квалитет на турбо со разумна цена и ефикасна професионална услуга.Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот. Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации! Трансакцијата Правила Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.5 Т Спорт Комунални 4 D 2006 година За VOLVO XC90 2. ние брод пакет да Aliexpress потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress е точно точно. За време на транспортот,ве молиме бидете во контакт со нас преку E-mail , за да се осигура ефективна комуникација, и да се избегне царинење одложувања, итн. ве молиме бидете сигурни дека вашата цел е точно точно. За НАС Продавница Профил Wuhan LEKE Возила Делови Co. Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период.5 L 2003-2008
Примена На Моторот : B5254 T B5254 T2 N2 P258 LT N2 P25 LT 2. LEKE ТУРБО ПРОДАВНИЦА се отиде во големи должини да се обезбеди на сите производи што се продаваат се manufacturedusing квалитет на материјалите и точност на опрема за да овозможи висок квалитет на производот.Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.

Број На Модел На:
TD04L 49377-06213 За Volvo XC70 XC90 S60 S80 V70 B5254T2 2.5 L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
TD04L 14T 6 TD04L-14T 6 Турбина Турбополнач Турбо Core Кертриџ CHRA
Дел Број:
49377-06213 49377-06212 49377-06210 49377-06202 49377-06200
OE БР.:
36002369 30650634 8603226 8692518 49377-06201 49377 06201
Апликацијата возило:
За VOLVO XC70 XC90 2003-2009;S60 S80 V70 2003-08 2.5 L
Примена на моторот:
B5254T B5254T2 N2P258LT N2P25LT 2.5 Т 2.5 L 210HP
Дел Број.:
49377 06213 49377 06212 49377 06210 49377 06202 49377 06200
Дел Број.. :
4937706213 4937706212 4937706210 4937706202 4937706200 4937706201
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач
Модел:
TD04L 49377-06213 За Volvo XC70 XC90 S60 S80 V70 B5254T2 2.5 L

Најдобри понуди..