• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pc Автоматско Пролет Сепаратор (SP-2122)
zoom_in

1pc Автоматско Пролет Сепаратор (SP-2122)

DEN 5974.00 6288.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса ( од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса.ве молиме потврдете го напојување : 220-240v,вклучување на прекинувачот
2. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
1 компјутер Автоматски Пролет Сепаратор (SP-2122)
Сликата покажува :
Автоматско Пролет Сепаратор (SP-2122)
Бидат погодни за pesters на истото место мал спирален пролет.извори по dispensered беа spouted на АЛ плоча
Ако изворите се spouted без одвојување,ве молиме притиснете на портата вентил за да се намали излезот,извори ќе бидат одделени и spouted автоматски.Извади капакот на цилиндерот и ќе ги видите изворите пресврт заедно
6. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.место на алуминиумска плоча да се одржи извори по dispensered
4.Прилагодување на излезната врата на пролетта
3.
Ако изворите се работи во цилиндар за долго време(повеќе од 10-ти) и не може да го исфрли,ве молиме да се повлече до портата,тие имаа биде исфрлена по одделени. Врши по варијација начин да се одделат еден по еден.
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ве молиме да го потврдите turnplate во полнење барел работи со голема брзина.

Бренд Име:
YunlinLi
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SP-2122
Тип:
Автоматско Пролет Сепаратор

Најдобри понуди..