• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Инчен Кружни пили Ножеви Волфрам Челик Легура Видов Ножеви за Дрво Алуминиум Сечење 110mm TCT Видов Ножеви /40Teeth /30Teeth
zoom_in

4 Инчен Кружни пили Ножеви Волфрам Челик Легура Видов Ножеви за Дрво Алуминиум Сечење 110mm TCT Видов Ножеви

DEN 52.00 52.32

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема нов и висок квалитет, Тоа е многу издржливи и отпорни на топлина со волфрам челик.
Оваа волфрам челик кружни пили ножеви е наменета за професионални
заврши во дрво, честички одбор, hardboard и иверица. ЗАБЕЛЕШКА Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Ве молиме да носат заштитна опрема за работа додека го држите подалеку од деца.
Фото Живот
1 x TCT Видов Ножеви

Надворешниот Дијаметар:
40 Заби, 30 Заби
Дупка Со Дијаметар Од:
20mm
Број На Модел На:
TL00189-190
Сечилото Материјал:
Волфрам Карбид Челик
DIY Материјали:
Дрво
По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
Големина:
4 Inch
Бренд Име:
chengbang

Најдобри понуди..