• Неодамнешно
Т Форма Види Назад Случај Настроената Смена Поправка Алатка За Полнење Црвена
zoom_in

Т Форма Види Назад Случај Настроената Смена Поправка Алатка За Полнење Црвена

DEN 599.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Т Форма Види Назад Случај Настроената Смена Поправка Алатка За Полнење Црвена
Карактеристики :
Види Случај Настроената
Целосно прилагодливи случај отворање алатка
Се вклопува со дијаметар под 55мм завртки назад случаи
Целосно прилагодливи преку вртливиот
Многу лесен и лесно да се земе насекаде и лесен за користење
Спецификација :
Боја : Црвена
Материјал : Метал
Големина : 150 x 75 x 24mm
Пакетот вклучува :
1 x T Форма Види назад случај настроената
4 x Завртки
Детали слики :

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
RERAS
Број На Модел На:
Црвена

Најдобри понуди..