• Неодамнешно
3.175*22mm Карбид Алуминиум PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина Сечење Ударна Дупка Endmill Резба Алатки
zoom_in

3.175*22mm Карбид Алуминиум PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина Сечење Ударна Дупка Endmill Резба

DEN 156.48

Количина на стоки
check Тековен

Answer : ___________________________ Note : SHK=месо тело;ЦИР=Дијаметар на Сечење на Работ;CEL=Сечење на Работ Должина;СТЕ=Степен;OVL=вкупна Должина
Големина : 3.175*22mm(ЦИР*CEL)
Вклучени :
1x PCB Рутер Малку

Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..