• Неодамнешно
Б Тип форма [65mm*5mm/15mm/20mm Круг Текот] дијамант вакуум Brazed рака профил обликувањето тркала Гранит РУТЕР МАЛКУ
zoom_in

Б Тип форма [65mm*5mm/15mm/20mm Круг Текот] дијамант вакуум Brazed рака профил обликувањето тркала Гранит РУТЕР

DEN 2664.00

Количина на стоки
check Тековен


Б Тип форма [65mm*5mm/15mm/20mm Круг Текот] дијамант вакуум Brazed рака профил обликувањето тркала Гранит РУТЕР МАЛКУ .
висина има 60mm, 40mm, 30мм,25мм, 20mm,15mm,10мм, 5mm.
дијаметар : 65mm, 75мм , 85mm, 95mm
темата е М12,М14 ,5/8"-11, M10, М8.
ронки има 30#,46#,100#,200# .
формата подолу има избори :
па кога ќе купување, ве молиме да му кажете на конец, чакал и облик број на нас, така што ние можеме да испратите точно производ за вас, ако не да ни кажете, ние ќе го испратам до тебе со нас, ви благодариме.
чекори за профилирање камен рабови и агли :
1. користење на ncctec дијамант тркала за мелење на обликот.
2. со користење на 50#,150#,300# Brazed тркала.
3. користење 800#,1500#,3000# resing тркала.
па за завршен процес, треба 7 тркала за да се заврши тоа.

Надворешниот Дијаметар:
height 5mm, height 15mm, height 20mm
Вискозност:
БИЛО
Тврдост:
46#
Големина:
65mm*5mm,65mm*15mm,65mm*20mm
Абразивни:
дијамант
DIY Материјали:
Електрични
Сврзување Агент:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Обликот:
Други
Број На Модел На:
NBWB655, NBWE6515,NBWE6520
Ронки:
46#
Тема:
М12

Најдобри понуди..