• Намалена цена
  • Неодамнешно
15Pcs ХСС Пресврт Мини Вежби Дрво Алатки 3/4/5мм High Speed Челик, Титаниум Обложена Вежба Малку Сет 6.35 mm Хексадецимален месо тело за Машини за
zoom_in

15Pcs ХСС Пресврт Мини Вежби Дрво Алатки 3/4/5мм High Speed Челик, Титаниум Обложена Вежба Малку Сет 6.35 mm

DEN 384.00 639.36

Количина на стоки
check Тековен


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. High speed челик, издржливи. ХСС вежба малку сет за дрво, пластика и алуминиум, бакар, челик. Идеален за DIY, дома и воопшто градење/инженерство користење.
Спецификација
Материјал : ХСС. Површина : титаниум обложена Глава : хексадецимален. Месо тело со дијаметар : 6.35 mm/0.25". Содржи Модел : 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 mm. 3.0 mm Должина : околу. 80mm. 4.0 мм Должина : околу. 94mm. 5.0 мм Должина : околу. 100mm. Количина : 1 Сет (15pcs, секој модел има 5pcs).
Пакет се Вклучени 5pcs x 3.0 mm ХСС вежби 5pcs x 4.0 mm ХСС вежби 5pcs x 5.0 mm ХСС вежби
Со производот

Бренд Име:
DRELD
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ХСС вежби
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
80/94/100MM
ПОВРШИНА:
титаниум обложена
глава:
Хексадецимален
Месо тело дијаметар:
6.35 mm/0.25.
Количина:
1 Сет (15pcs, секој модел има 5pcs).

Најдобри понуди..