• Намалена цена
  • Неодамнешно
DIATOOL 2 парчиња 5 Жешка притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите 125mm камен градежен материјал за сечење Диск
zoom_in

DIATOOL 2 парчиња 5 Жешка притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите 125mm камен градежен материјал

DEN 1094.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен


ПРЕДМЕТ : Топла притисне Дијамант центар мавтаа турбо Ножот со длабоко заби (125mm)
Specifi за ратификација : Дијаметар 125mm/5"
Дебелина на сегмент 2.3-2.4 mm
Висина на сегменти 8ММ
Род : 22.23 MM
Количина : 2 парчиња
Машина : Агол мелница
Функција :
Армирано-core челик со бран, посилни strenghth обезбеди стабилен и лесно сечење
Длабоко забите, за да се заштити главниот челик, да обезбеди подобри перформанси
Користат мокри или суви, за многу тврд материјал, препорачуваме влажни работи
Примена : Сечење на камен & градежен материјал, бетон, тули, плочки, гранит, мермер, ѕидани....
=======Крајот= ======
Други availabe големина : 4"/105 MM 4.5"/115 MM , 5"/125 MM

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SA034050822x2
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Други
Големина:
5 125MM
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број на Компјутери:
2 компјутери

Најдобри понуди..