• Намалена цена
  • Неодамнешно
4pcs ХСС Countersink Вежба Малку Сет Брзи Промени Хексадецимален месо тело Завртка #6 #8 #10 #12
zoom_in

4pcs ХСС Countersink Вежба Малку Сет Брзи Промени Хексадецимален месо тело Завртка 6 8 10 12

DEN 118.00 140.16

Количина на стоки
check Тековен


Опис : Четири парче сет содржи битови за дупчење пилот дупките за завртки големини #6,#8,#10 и #12 Специјални дизајнирани челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка Прилагодливи контра ракав длабочина со Ален клуч Стандард хексадецимален месо тело е брза промена на компатибилен Вежба и countersink завртки за дрво без да се менува битови Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew
Спецификации : Боја : Како на сликите покажуваат Материјал : ХСС Вежба 4241 Црна chamfer вежба тело материјал : челик 45 Димензија :
6# 2.38 mm (0.0937 инчи) x 55мм(L)
8# 2.78 mm (0.1094 инчи) 60mm x(L)
10# 3.175 mm (0.125 инчи) x 63mm(L)
12# 3.56 mm (0.14 инчи) x 65mm(L) месо тело : 1/4 хексадецимален месо тело Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет inclu де : 4 x Countersink Вежба Бити 1 x Хексадецимален месо тело

Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
37165
Тип:
Центар Вежба Малку
Бренд Име:
YOFE

Најдобри понуди..