• Намалена цена
  • Неодамнешно
30pcs Смола Влакна Тркала Виде Ножот за Сечење Диск За Челик Сечење Метал Абразивни средства За Dremel Мелење Додатоци
zoom_in

30pcs Смола Влакна Тркала Виде Ножот за Сечење Диск За Челик Сечење Метал Абразивни средства За Dremel Мелење

DEN 298.00 408.00

Количина на стоки
check Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$17.85 $беа 25,5
$59.40 $84.86
$28.69 $47.81
$10.50 $14
$40.25 $57.5
$45.49 $64.99
wy-приклучок-крај
30pcs Смола Влакна Тркала Виде Ножот за Сечење Диск За Челик Сечење Метал Абразивни средства За Мелење Додатоци
Карактеристики :
100% Сосема Нов. Висок квалитет Смола Сечење Saw Ножеви DIY Моќ Алатка Додатоци. Одговара на повеќето ротари алатки за сечење Метал. Диск дијаметар : 32-милиметри
Пакет : 30pcs sawblades +3 mandrels

Големина:
32mm dia
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
По завршувањето:
Други
Употреба:
Дома, DIY
Број на Компјутери:
21-50 Компјутери
Бренд Име:
GOXAWEE
Сечилото Материјал:
Други
Број На Модел На:
1533
Име:
GOXAWEE Кружни пили Ножеви
Пакет:
30pcs Sawblades +3pc Mandrel
Mandrel Месо Тело:
3.0 mm
Sawblades Кол:
32-милиметри Кол
боја:
Црна
користат за:
Метал Cutting
DIY Материјали:
Металугрија
Сечилото Материјал:
Смола Влакна
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
Тип:
Сечење Дис

Најдобри понуди..