• Намалена цена
  • Неодамнешно
мини вежба chucks keyless вежба чак адаптер collet чак dremel herramientas electricas флексибилни вратило ротари алатка додатоци
zoom_in

мини вежба chucks keyless вежба чак адаптер collet чак dremel herramientas electricas флексибилни вратило ротари

DEN 192.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Ние, исто така, имаат M7 X0.75, ако вашиот бунари со дијаметар е M7, ве молиме оставете порака кога ќе цел (M7 X0.75).
Пакетот вклучува :
1 x М8*0.75 мм Keyless Чак

Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
M8x0.75
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..