• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мулти Чак Keyless За Dremel Ротари Алатки 0.3-3.2 mm Keyless Вежба Малку Chucks Адаптер Конвертор Универзална Мини Чак
zoom_in

Мулти Чак Keyless За Dremel Ротари Алатки 0.3-3.2 mm Keyless Вежба Малку Chucks Адаптер Конвертор Универзална

DEN 192.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Ние, исто така, имаат M7 X0.75, ако вашиот бунари со дијаметар е M7, ве молиме оставете порака кога ќе цел (M7 X0.75).
Пакетот вклучува :
1 x М8*0.75 мм Keyless Чак

Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
8x0.75
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..