• Неодамнешно
1000*15*0.2 мм континуирани Бенд sealer тефлон појас,BateRpak лесна прстен лента FRD-1000 бенд sealer делови 50pcs/торба
zoom_in

1000*15*0.2 мм континуирани Бенд sealer тефлон појас,BateRpak лесна прстен лента FRD-1000 бенд sealer делови

DEN 1872.00

Количина на стоки
check Тековен

2 мм Бенд sealer тефлон појас,P.
Па ве молиме, дозволете ни да знам што мислите, но, ако не е проблем ние би сакал да се поправат и тоа
помогне да се промени било негативни мислења пред да ја напуштат повратни информации.

Број На Модел На:
1000*15*0.2 мм
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..