• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вратите и прозорците зглоб зглоб ДУПКА Дрво дупка перфоратор Хексагонална во облик на вежба малку Локација Моќ Алатка Додатоци Алатка Поставува
zoom_in

Вратите и прозорците зглоб зглоб ДУПКА Дрво дупка перфоратор Хексагонална во облик на вежба малку Локација

DEN 592.00 623.52

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
дупка перфоратор
Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
Основни Вежба Малку

Најдобри понуди..