• Намалена цена
  • Неодамнешно
10Pcs/Set Мултифункционален Мали Микро ХСС 1.3 mm Директно месо тело Пресврт Дупчење Малку
zoom_in

10Pcs/Set Мултифункционален Мали Микро ХСС 1.3 mm Директно месо тело Пресврт Дупчење Малку

DEN 36.00 42.72

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Мали ХСС вежба битови, ги понудиме најдобрите отпорност на топлина и добри перформанси за дупчење Добра цврстина, отпорност на абење, силен капацитет на дупчење Целосна стругање, дупчење брзо Висок квалитет и екстра долг живот 10 вежба битови се чуваат во затворен пакет со добра заштита за Апликација : Одговара за дупчење железо, челик, алуминиум, пластика, дрво и други Погоден за мал објект за обработка на Спецификации : месо тело со Дијаметар : 1.3 мм дијаметар на Дупчење : 2.1 mm Секој кофа 10 вежби вкупна Должина : 37.5 милиметри Кол : 10 Компјутери/Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10 * Пресврт Вежба Битови

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
517ATD0011
Материјал:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Должина:
Вкупна Должина
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
ХСС

Најдобри понуди..