• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs вежба малку сет метал острат вежба битови нож herramientas став carpinteria дрво алатки волфрам карбид мелење машина
zoom_in

10pcs вежба малку сет метал острат вежба битови нож herramientas став carpinteria дрво алатки волфрам карбид

DEN 652.00 815.52

Количина на стоки
check Тековен


големина : 3мм x 6mm

Бренд Име:
СУПЕР
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Волфрам Карбид
Број На Модел На:
3mmx6mm
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку

Најдобри понуди..