• Неодамнешно
300мм dremel Ротари Алатки мини вежба малку сет за машини за dremel Додатоци
zoom_in

300мм dremel Ротари Алатки мини вежба малку сет за машини за dremel Додатоци

DEN 1247.52

Количина на стоки
check Тековен


7pcs =4,5,6,7,8,,10,12 mm x300mm

Бренд Име:
СУПЕР
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,10мм,12mm
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
300мм

Најдобри понуди..