• Намалена цена
  • Неодамнешно
Отворено Лов Облека НИ Војска Тактички Маскирна Униформа Одговараат на Воени Борбени Единствен Сет Кошула + Панталони ACU Облека За Мажи
zoom_in

Отворено Лов Облека НИ Војска Тактички Маскирна Униформа Одговараат на Воени Борбени Единствен Сет Кошула +

DEN 1824.00 2604.96

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
боја:
a-tacs fg
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
35% памук и 65% полиестер
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Тип:
Тактички воен војска униформа
Употреба:
војската отворено активност,airsoft воени игри

Најдобри понуди..