• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 Кутии Бебе Teether Играчки Силикони Teething Комплет Геометриски Хексагонални Силикони Капчиња Монистра Teething DIY Негување на Ѓердан
zoom_in

2 Кутии Бебе Teether Играчки Силикони Teething Комплет Геометриски Хексагонални Силикони Капчиња Монистра Teething

DEN 1572.00 2015.04

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
Coskiss
Број На Модел На:
A108+A126
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Пакување:
Еден натоварени
Функција:
Други Производи За Нега На Забите
Обликот:
Круг
Возраст Опсег:
4-6 месеци
Материјал:
Силикони
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..