• Намалена цена
  • Неодамнешно
Фабриката Штекер, средината плоча за МАЧКА инјектор C7/C9,висок квалитет на заеднички железнички делови ,за Гасеница
zoom_in

Фабриката Штекер, средината плоча за МАЧКА инјектор C7/C9,висок квалитет на заеднички железнички делови ,за

DEN 672.00 885.12

Количина на стоки
check Тековен


Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : средината плоча за Гасеница C7/C9 Инјектор
- Може да се купи еден контрола вентил, но тоа ќе биде повеќе економски ако купите најмалку 6 парчиња во еден да одам како превозот цена оди надолу,и ние ќе ви ги даде попуст, како и.
- Фабриката за директна продажба! Ние сме биле во дизел горивото систем индустрија од 1952 година, нашите производи се високо сигурен и сигурен. Ние веруваме во нудат одлична услуга на нашите клиенти.
-Можете да контактирате со нас слободно и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа(променлива на вашата временска зона).
Ви благодариме
ТОПЛА ПРОДАЖБА
Превозот Услови
Начин На Плаќање
1,T/T, преку банкарска сметка броеви и компанија и лични; 2,Western union или пари грам;
3,Paypal; ЗАЧУВАМ;
4,Преку Кинески агенти.
5.Service : Ако имате било какви прашања во врска со купувањето,
можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа. На Изложби
Фабриката се покаже
Нашата Сертификат
MANUFATURE : Donggang Weiyuan системи за Вбризгување на Горивото Euipment Co.,Ltd ТРГУВАЊЕ КОМПАНИЈАТА : Shenyang Златна Vidar Машини & Опрема Копродукции,Ltd

Објектот Тежина:
0.05kg
Бренд Име:
WY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
C7/C9 средината плоча
Поставување на Возило:
Заеднички Железнички Систем
Модел Бр.:
C7/C9 средината плоча
Сертификат:
ISO9001/ISO9002
вид бизнис:
производител
Место на Потекло:
Кина
Автомобил Производител:
Заменлив
Големина:
standard size
Погоден за:
ЗА ГАСЕНИЦА
ОЕМ:
на располагање
Дел Име:
средината плоча

Најдобри понуди..