• Неодамнешно
79-85 Замена Carburetor за Holley 1940 година, (ум 1v) 200 223 240 250 262 300 2.3 L
zoom_in

79-85 Замена Carburetor за Holley 1940 година, (ум 1v) 200 223 240 250 262 300 2.3 L

DEN 10991.52

Количина на стоки
check Тековен

ОВАА CARBURETOR Е СИТЕ НОВИ УНИВЕРЗАЛНА ЦИНК & АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА 1 БАРЕЛ CARBURETOR СО РАЧНА ЗАДАВИ ОДГОВАРА ЗА FORD 79-85 Замена Индустриски Carburetor за Holley 1940 година, (ум 1v), 200, 223, 240, 250, 262, 300 & 2.3 L СОСЕМА НОВ НАМЕНЕТА ЗА МОДЕРНИТЕ ГОРИВО Селектирани слики внимателно ве молам ! можеби некои други апликации , но тука мојата knowlege малку .. Брод надвор wordwide.

Бренд Име:
SherryBerg
Материјал Тип:
цинк и алуминиум
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
F
Осветленост Дел Број:
Holley 1940 F

Најдобри понуди..