• Намалена цена
  • Неодамнешно
ВИСОК КВАЛИТЕТ 0928400567 топла продажба MATERING ЕДИНИЦА ПОГОДЕН ЗА БОШ
zoom_in

ВИСОК КВАЛИТЕТ 0928400567 топла продажба MATERING ЕДИНИЦА ПОГОДЕН ЗА БОШ

DEN 1591.00 1963.68

Количина на стоки
check Тековен


Детали за производот
Топла Продажба !!!
Главни Производи
Млазницата
, , , ,
Клипот
, , , , , , , ,
Заеднички Железнички Млазницата
, , ,
Заеднички Железнички Делови
. , , , .
Шефот На Роторот
, , , ,
Контрола вентил
,
На инјектор
,
Испорака вентил , Disel repare колекции , и многу други можете да ја посетите нашата .
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Марка : нема марка, печат тип модел,печат WY бренд или како на клиент барање.
2.Сертификација : ISO9001
3.MOQ : 1 парче
4.Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Paypal; ЗАЧУВАМ;
4)Преку Кинески агенти.
5.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
6.Гаранција : 6 месеци, 100% на сите производи се проверуваат и тестираат пред превозот и
ние може да ви гарантира дека сите наши производи ќе имаме, ќе се работат сите во право.
7.Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро.

Бренд Име:
WY
Модел Бр.:
97022
ОЕМ:
0928400567
вид бизнис:
производител
Автомобил Производител:
Заменлив
Погоден за:
за бош

Најдобри понуди..