• Неодамнешно
16600AA500 Висок Квалитет на Инјектор за Гориво FBJE100 16600AA500 За Nissan GTR Панорама R34 RB25DET 2.5 16600-AA500
zoom_in

16600AA500 Висок Квалитет на Инјектор за Гориво FBJE100 16600AA500 За Nissan GTR Панорама R34 RB25DET 2.5 16600-AA500

DEN 719.52

Количина на стоки
check Тековен

FBJE100 16600-AA500 Големина Стандардниот Модел Бр.5 16600-AA500
Она Опис на Производот на нашата FBJE100 16600-AA500 Инјектор за Гориво? OE Бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Сите наши производи ќе бидат тестирани и да се обезбеди сите е добар состојба пред да се испрати,па не се грижи за квалитетот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута , но ова 1 минута има исклучително значење за нас. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека.
По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена :
Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики.
Имаме примерок за секој производ,така да ако се заинтересирани за него,добредојдовте на нашата компанија!
Ние ќе им даде најдобра услуга за вас!
Производ тестирање. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.16600 AA500 Висок Квалитет на Инјектор за Гориво FBJE100 16600 AA500 За Nissan GTR Панорама R34 RB25 DET 2.

Nissan Модел:
Панорама
is_customized:
Yes
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Објектот Должина:
Standard
Материјал Тип:
Мешавина
Панорама-Година:
1990 година
Бренд Име:
ccqap
Дел Број:
FBJE100 16600-AA500
Гаранција:
1 година
Другиот Дел Број:
FBJE100 16600-AA500
Тип Име:
гориво инјектор млазницата
Автомобил Производител:
за nissan
Големина на:
стандардна големина
ефект:
системи за гориво
Состојба:
Оригиналниот реконструкција
Тип:
инјектор млазницата
Број На Модел:
FBJE100 16600-AA500

Најдобри понуди..