• Намалена цена
  • Неодамнешно
Високи Перформанси Инјектор За Гориво 28316657 За Автомобил Спреј Млазницата Замена На Делови Системи За Вбризгување На Горивото Инјекторите Систем Автомобил Додато?
zoom_in

Високи Перформанси Инјектор За Гориво 28316657 За Автомобил Спреј Млазницата Замена На Делови Системи За Вбризгување

DEN 684.00 719.52

Количина на стоки
check Тековен


Високи Перформанси Инјектор За Гориво 28316657 За Автомобил Спреј Nozzel Replacment Делови Системи За Вбризгување На Горивото Инјекторите Систем Автомобил Додатоци

Chevrolet Модел:
Astra
Astra-Година:
2000 година
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
As picture
Бренд Име:
DEFUS
Материјал Тип:
Супер
Објектот:
оригиналниот инјектор за гориво
ОЕМ:
28316657
одговараат за:
Chevrolet

Најдобри понуди..