• Неодамнешно
0280156146 Инјектор за Гориво Млазницата За Volvo 850 LS LW S70 V70 P80 2.0 2.5 L L 02801 56146
zoom_in

0280156146 Инјектор за Гориво Млазницата За Volvo 850 LS LW S70 V70 P80 2.0 2.5 L L 02801 56146

DEN 1200.00

Количина на стоки
check Тековен

Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака Како за Враќање и Гаранцијата на нашата 0280156146 Инјектор за Гориво ?
100% Гаранција За Квалитет, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Она што е Методите на Плаќање на нашиот 0280156146 Инјектор за Гориво ?
Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови .Ви благодариме за разбирањето! Како да Контактирате со нас ?
Било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-2 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека.
Сите наши производи ќе бидат тестирани и да се обезбеди сите е добар состојба пред да се испрати,па не се грижи за квалитетот.
Сите наши работници стори сé за производство,сите наши производи се подложени на ригорозни квалитет, па така,ве молиме да веруваме во нашиот квалитет!
Примерокот куќа. Тоа само ќе ве однесе 1 минута , но ова 1 минута има исклучително значење за нас.

is_customized:
-
Објектот Должина:
Standard
Материјал Тип:
Мешавина
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
ccqap
Дел Број:
0280156146
Гаранција:
1 година
Состојба:
Remanufactured
Тип Име:
гориво инјектор млазницата
Автомобил Производител:
За Volvo
Големина на:
стандардна големина
ефект:
системи за гориво
Состојба:
Оригиналниот реконструкција
Тип:
инјектор млазницата
Број На Модел:
0280156146

Најдобри понуди..