• Неодамнешно
Бренд Нови Гас Поврзаност Комплет thorttle тело се применуваат за ВЕБЕР DCOE 40-ти години/45/48/50/55 dellorto
zoom_in

Бренд Нови Гас Поврзаност Комплет thorttle тело се применуваат за ВЕБЕР DCOE 40-ти години/45/48/50/55 dellorto

DEN 5087.52

Количина на стоки
check Тековен

Гас Поврзаност Комплет thorttle тело се применуваат или ВЕБЕР DCOE 40-ти години/45/48/50/55s dellorto Брод надвор во светот 1 комплет , ќе добиете сè слики прикажани . Било какви прашања слободно контактирајте ме. Купувачот мора да ги прочитате 1.Ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил пред да го стави на ред.тоа е купувачи одговорен. 2.Ние не прифаќаме негативни повратни информации. 3.Оваа цена е не вклучувајќи царина.немојте да се отвори случај за царинска причини. 4.Купувачите се плаќа се врати превозот. 3.продавачот е знаења и technolo gy е ограничен,па јас, исто така, не може да се сигурни дека 100% дека објектот се вклопува во вашиот автомобил.ви благодариме!

Специјални Функции:
Гас Поврзаност Комплет
Бренд Име:
SherryBerg
Материјал Тип:
Алуминиум
Производителот Дел Број:
L1000 L2000 L3000 L4000
Поставување на Возило:
thorttle тело

Најдобри понуди..