• Неодамнешно
бесплатен превозот 200pieces 12*6*3мм инјектор за гориво филтер за микро кошница за bosch EV1.0 инјекторите ASNU03C(АЈ-F101)
zoom_in

бесплатен превозот 200pieces 12*6*3мм инјектор за гориво филтер за микро кошница за bosch EV1.0 инјекторите

DEN 1199.52

Количина на стоки
check Тековен

ОПИС :
бесплатен превозот 200pieces 12*6*3мм инјектор за гориво филтер за микро кошница за bosch EV1.0 инјекторите ASNU03 C(АЈ-F101)
Користи влезот земјата-пријателски најлон мрежа од јапонија,и бакар го скрши прстенот
Големина : објект висок"12mm
бакар прстен максимална : 3мм
OD . : 6mm
крајот линија : 2
тежина : 0.33 g (+-0.05 g)
ПАКУВАЊЕ :
200pcs во polyness zip-заклучување кеса ,потоа ставете на лебл со дел НЕМА.,и квантитет.минатата стави во тетрапак.
ПРЕВОЗОТ :
1,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.EMS
3.ТНТ
4.e-пакет
5.DHL
6.Исто така, ние може да го користи превозот вашите назначени спедитор ИСПОРАКА :
1. 3-7days по вашата исплата . ПЛАЌАЊЕ :
1. ESRCOW
2. СМЕТКА
3. PAYPAL
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ : Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали. tks за пребарувате!!
исто така, тоа за bosch универзална поправка колекции

Материјал Тип:
Најлон
За Возило Брендови/Модел:
Audi
А1-Година:
2011
Audi Модел:
A1
Бренд Име:
ayounes
Објектот Должина:
12*6*3mm
is_customized:
yes
Модел Бр.:
F101
Големина:
12*6*3мм
Место на Потекло:
wenzhou,кина
ОДГОВАРА ЗА:
бош инјектирање
ОЕМ:
ANSU03C
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди..