• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 Двострано Месинг Жици Најлон Голф Четка Клип Ритам Топката Почиста Чистење Комплет Корисна Алатка
zoom_in

2 Двострано Месинг Жици Најлон Голф Четка Клип Ритам Топката Почиста Чистење Комплет Корисна Алатка

DEN 59.00 61.92

Количина на стоки
check Тековен


Двострано Месинг Жици Најлон Голф Четка Клип Ритам Топката Почиста Чистење Комплет Корисна Алатка
Опис :
Беспомошна месинг влакната за чистење на сите клубови
Со клуч синџир се поврзани со него
Густа пластика пролет натоварени snap помогне да се задржи клубови на нечистотија и трева
Најдобриот дел за оваа четка е мека месинг што го задржува вашиот клубови од тоа да биде изгребани
Snap може да се закачите на било каде на вашата торба секогаш имајќи го на дофат на вашиот клуб
Се користи за чистење brassie, голф глави, топче за голф и чевли
Боја : Црна
Материјал : Месинг наежвам, висок квалитет најлон
Вклучени : 1 x 2 Двострано Месинг Жици Најлон Голф Клуб Четка

Бренд Име:
PGM
Број На Модел На:
WP0008
Тип:
xx
Изведени Серија:
xx

Најдобри понуди..