• Неодамнешно
Топла Црна КОМПЈУТЕР Тастатура Крена Раце врвката за на Одмор Поддршка Удобност Подлога
zoom_in

Топла Црна КОМПЈУТЕР Тастатура Крена Раце врвката за на Одмор Поддршка Удобност Подлога

DEN 873.60

Количина на стоки
check Тековен


Посебно дизајниран за употреба со тастатури, помага во олеснување на болка и болка на компјутер на пишување.
Помага во спречување на УПН (Повторувачки Вирус Повреда)
Удобно материјал и мека гел криви форма да го намалува притисокот на зглобовите.
Ергономски дизајниран може совршено да се совпаѓаат со ременче за да се обезбеди максимална удобност.
Не се лизга база, анти-загадување и отпорни на вода. Материјал : Природен каучук,Мемориска пена,Superfine ткаенина
Димензија(приближно) : 46.5 x 8.5 x 2cm(L x W x T)
Боја : Црна
Пакет се вклучени
1 x Тастатура Зглоб Гел Перница

Производи Статус:
Акции
Стил:
со ременче за на Одмор
Материјал:
силикон
Пакет:
No
Број На Модел На:
нови пристигнување
Бренд Име:
RII

Најдобри понуди..