• Неодамнешно
Тенок 10 Безжична QWERTY Bluetooth Тастатура+Touchpad За Windows, Mac Андроид
zoom_in

Тенок 10 Безжична QWERTY Bluetooth Тастатура+Touchpad За Windows, Mac Андроид

DEN 904.80

Количина на стоки
check Тековен

Безжична QWERTY Keyboard & Touchpad е идеална комбо. Вграден-во голем touchpad со интуитивен Windows 10 гест за поддршка.
Лесен и тенок, лесно се сместени во ранец, гласник торба, или случај. Ергономски навалена дизајн намалува зглоб вирус.
Мат финиш низок профил копчињата се обезбеди непречено пишување. Врвен квалитет АБС материјал, навистина тешко копчиња, не гума на меките копчиња.
Вграден-во 500m A литиум батерија држи на тастатурата случува преку 90 часа на непрекината употреба.
Тастатура Димензија : беа 25,5 cm x 17cm х 0.5 cm .
Windows, Mac/IOS, Android, Таблет КОМПЈУТЕР, Паметен Телефон , овозможувајќи да се совпаѓаат со било кој bluetooth-от уреди(За Apple i OS нема поддршка touchpad глувчето функција).
ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА :
Оваа тастатура не подржува Win 8 Мобилен.
За Андроид 4.4 корисникот : Caps Lock индикатор може да не се лесни, но сепак ќе функционира нормално.
Apple i OS нема поддршка touch pad глувчето функција.
Пакет содржина :
1 x тенок bluetooth тастатура со touchpad
1 x држачи за кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Бренд Име:
Cantanse
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Примена:
таблета
Тастатура Стандард:
Таблета Тастатура
Јазик:
Англиски
Работата Стил:
капацитивни
Стил:
Тенок,За Таблет

Најдобри понуди..