• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот Rapoo Молчи Безжичен Оптички Глушец Mute Копчето Кликнете Мини Noiseless Игра Глувци 1000 DPI за КОМПЈУТЕР Macbook Лаптоп Компјутер
zoom_in

Оригиналниот Rapoo Молчи Безжичен Оптички Глушец Mute Копчето Кликнете Мини Noiseless Игра Глувци 1000 DPI

DEN 485.00 1243.20

Количина на стоки
check Тековен

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Но поради политиката на друга држава, ако имате било какви посебни барање, ве молиме контактирајте ме. Проверете дали батеријата е инсталиран правилно. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно, Ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4 GHz
Резолуција : 1000 DPI
Глувчето Живот Cycl : 10 Милиони Копче-притиснете
Напојување : AA алкални батерии
Големина : 111.
*Ова е вистински безжична Молчи noiseless глувчето ,која се користи за rapoo 1620 глувчето мувла да се произведуваат,но rapoo 1620 не е нечујно кликнете на глувчето. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
*Толку мали и ненаметлива, можете да го приклучок во USB-порта и да заборавите за неа.
*Со Rapoo е најновата технологија за заштеда на енергија и моќ switch, можете да го користите вашиот глушец без моќ за прекин до 9 месеци. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање и цел број.Ако не сте го зедов тоа во рок од 45days бидејќи ние испрати,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ако проблемот не е решен, симнете пар програма од www.

Рака Ориентација:
Двете Раце
Број на Копчиња:
3
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Стил:
Прст,3D,Мини
Бруто тежина:
62g
Број на Ролки:
1
DPI:
1000
Времето на пазарот:
Февруари-14
Број На Модел На:
1680
Пакет:
Yes
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Rapoo
Производи Статус:
Акции
Примена:
Десктоп, За Домашна Употреба, Лаптоп, За Користење
Wi-Fi Опсег:
10m
Метод На Следење На:
Оптички
Оптичка Резолуција:
1000 DPI
Безжична Технологија:
2.4 Ghz

Најдобри понуди..