• Неодамнешно
NINJACASE Нова Година на подарок топло mouse pad табела мат греење подлога за статистика греење подлога топло табела мат 36cm X 60cm Бесплатен Превозот
zoom_in

NINJACASE Нова Година на подарок топло mouse pad табела мат греење подлога за статистика греење подлога топло

DEN 1349.28

Количина на стоки
check Тековен


Нова Година на подарок топло mouse pad табела мат греење подлога за статистика греење подлога топло табела мат 36cm X 60cm Бесплатен Превозот
Зимски топлина 36*60см Големи Gaming Mouse Pad Заклучување Работ Глувчето Мат Брзина/канцеларија компјутер топла рака десктоп греење подлога
Напон : 220-240 AV / 50 HZ
Напојување : 220 V 75 W
Големина : 36 * 60СМ
1.Секој објект биле тестирани критички пред пратката остварува ,ние мора да се изгради неколку тестирање станици специјално за ПРОЦЕСОРОТ ,ве молиме да се купат со грижете се-слободни . 2.Ве молиме осигурете се дека контактната на фан и ПРОЦЕСОРОТ е добро, не ќе предизвика ПРОЦЕСОРОТ температурата е премногу висока. Ви благодариме 3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Стил:
загреано
Големина:
M
Број На Модел На:
J-7890
Материјал:
кожа
Бренд Име:
NINJACASE
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Карактеристики:
греење водоотпорен
Големина:
36cm X 60cm
Номинална Напон:
220v-50hz
Префрлете:
висока температура, Ниска температура
моќност:
60W

Најдобри понуди..